NaszaBanda.pun.pl

Pocuj się na luzie !!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-07 21:16:47

Poszukiwany

Ziomal

status nic
4838857
Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-07
Posty: 0
Punktów :   
WWW

w co??

W co grac ?? Nie wiem w co grac nudzę się jedynie co mogę zrobić to tylko chodzic do budy ;(
w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ??w co gracie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
                                           BO JA Z NUDÓW GRAM W ICY TOWER 1.3   
;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Offline

 

#2 2009-05-08 21:02:08

Trimer

Szpaner

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: w co??

ja gram w CS 1.6, Burnout paradise, i X-Men Origins - Wolverine

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gm81a.pun.pl www.newgothicteam.pun.pl www.kalservs.pun.pl www.2lo.pun.pl www.androidmaniak.pun.pl